Про компанію

Послуги з оформлення ліцензій - "LICENSE NOVA"

LICENSE NOVA

Ми – команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи в галузі фармації та медицини. Наша головна мета – допомогти клієнтам вирішити всі питання, що виникають при відкритті та функціонуванні медичних і аптечних закладів на території України.

Наш досвід в області ліцензування та консультування в галузі медицини і фармації, що бере свій початок з 2000 року, надає нам перевагу серед конкурентів. Глибоке знання специфіки вітчизняного ринку, гнучкий підхід і чітке розуміння потреб клієнта стало нашою візитною карткою.

Нашими клієнтами є як крупні компанії, так і фізичні особи – підприємці. Кожен клієнт для нас є особливим, незалежно від обсягу замовлених послуг, а будь-яка інформація, яку клієнт надає нам для співпраці, залишається таємницею.

З усіма нашими клієнтами ми поєднані однією спільною метою – партнерство заради стабільності, якості і процвітання Вашого бізнесу.

ЛІЦЕНЗІЯ: ШВИДКО, НАДІЙНО!

Отримання ліцензії кожному клієнту

Років досвіду
0
+
Отримало ліцензій
0
+
Без ліцензій
0
%
Постійних клієнтів
0
+

БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ЖОДЕН КЛІЄНТ!

LICENSE NOVA

НАШІ КЛІЄНТИ

За тривалий час професійної діяльності ми здобули довіру та повагу наших клієнтів і дуже цінуємо це!

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Ми відповідаємо на часті питання пов'язані з отриманням ліцензій

Які вимоги до площ приміщень аптеки, що займається тільки роздрібною торгівлею лікарськими засобами?
Загальна мінімальна площа аптек, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами, становить:

— для аптек, розташованих у містах, — не менше ніж 50 кв.м. (торговельний зал — не менше ніж 18 кв.м., кімната персоналу – не менше ніж 8 кв.м., приміщення для зберігання лікарських засобів – не менше ніж 10 кв.м., обов’язкова наявність вбиральні з рукомийником, але без вимог до площі);

— для аптек, розташованих у селищах та селищах міського типу, — не менше ніж 40 кв.м. (торговельний зал — не менше ніж 18 кв.м., кімната персоналу – не менше ніж 8 кв.м., приміщення для зберігання лікарських засобів – не менше ніж 10 кв.м., обов’язкова наявність вбиральні з рукомийником, але без вимог до площі);

— для аптек, розташованих у селі, — не менше ніж 30 кв. метрів (торговельний зал — не менше ніж 10 кв.м., кімната персоналу – не менше ніж 4 кв.м., приміщення для зберігання лікарських засобів – не менше ніж 6 кв.м., вбиральня може бути розташована поза межами аптеки).

Чи може особа без медичної освіти отримати ліцензію на медичну практику?
Яким нормативним документом регламентується отримання ліцензії на медичну практику?
Хто може бути призначений на посаду завідувача аптеки у селі?
Питання ліцензування господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів

Контакти

  • «LICENSE NOVA»

  • dummy +38 /067/ 736-70-80

  • dummy +38 /097/ 748-84-14

  • dummy +38 /099/ 920-15-96

  • dummy 03142, м. Київ, вул. Василя Стуса, буд.35-37, блок 7, пов.9, офіс 905

Розсилка новин

Новини розсилка на Емайл

Поиск

Много шаблонов Joomla на JooMix.org